Kontakt

Nedan kan du söka personal och kontaktuppgifter.

Om du vill se en översikt av kontaktuppgifter för bilkompaniets avdelningar klicka här >>

Mora

Bilförsäljning

NamnE-postTelBefattning
Annica Karlsson
annica.karlsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28878
Avd: 0250-28870
Mobil:
Leveransadm.
Joakim Forsgren
joakim.forsgren@bilkompaniet.se Dir: 0250-28879
Avd: 0250-28870
Mobil: 070-2530364
Säljare
Johan Adolfsson
johan.adolfsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28875
Avd: 0250-28870
Mobil: 070-7940512
Säljare
Johan Eriksson
johan.eriksson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28874
Avd: 0250-28870
Mobil: 070-6037042
Säljare
Lars Germundsson
lars.germundsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28871
Avd: 0250-28870
Mobil: 070-1915111
Säljare
Mattias Törnell
mattias.tornell@bilkompaniet.se Dir: 0250-28872
Avd: 0250-28870
Mobil:
Försäljningschef

Skadecenter

NamnE-postTelBefattning
Armand Koomen
Dir: 0250-28852
Avd: 0250-28850
Mobil:
Skadetekniker
Lars Adolfsson
lars.adolfsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28851
Avd: 0250-28850
Mobil:
Skadehandläggare
Markus Wallinder
Dir: 0250-28856
Avd: 0250-28850
Mobil:
Lackerare
Mikael Olsson
mikael.olsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28854
Avd: 0250-28850
Mobil:
Skadehandläggare
Niklas Jennetoft
niklas.jennetoft@bilkompaniet.se Dir: 0250-28853
Avd: 0250-28850
Mobil:
Skadechef

Verkstad

NamnE-postTelBefattning
Emil Magnusson
emil.magnusson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28863
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Nissan
Emil Myhr
emil.myhr@bilkompaniet.se Dir: 0250-28831
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo
Jerry Siitari
jerry.siitari@bilkompaniet.se Dir: 0250-28839
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo
Joakim Lindh
joakim.lindh@bilkompaniet.se Dir: 0250-28845
Avd:
Mobil:
Kundmottagare
Joakim Resgård
joakim.resgard@bilkompaniet.se Dir: 0250-28862
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Nissan
Lars Andersson
lars.andersson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28861
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Renault / Dacia
Mattias Håkans
mattias.hakans@bilkompaniet.se Dir: 0250-28835
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo
Mikael Dahl
mikael.dahl@bilkompaniet.se Dir: 0250-28836
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo
Patrik Forsgren
patrik.forsgren@bilkompaniet.se Dir: 0250-28844
Avd:
Mobil:
Verkstadsansvarig/ Kundrelationsansvarig
Patrik Hedberg
patrik.hedberg@bilkompaniet.se Dir: 0250-28837
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo
Simon Ottosson
simon.ottosson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28832
Avd:
Mobil:
Personlig Servicetekniker Volvo

Bildelar / Hyrbilar

NamnE-postTelBefattning
Anders Bengtsson
anders.bengtsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28827
Avd: 0250-28820
Mobil:
Bildelsman
Frederik Juhlin
frederik.juhlin@bilkompaniet.se Dir: 0250-28826
Avd: 0250-28820
Mobil:
Bildelsman
Lisa Spännar
lisa.spannar@bilkompaniet.se Dir: 0250-28821
Avd: 0250-28820
Mobil:
Bildelsman
Mikael Eriksson
mikael.eriksson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28829
Avd: 0250-28820
Mobil:
Bildelsman
Nicholas Baad
nicholas.baad@bilkompaniet.se Dir: 0250-28823
Avd: 0250-28820
Mobil:
Bildelsman

Bilvård

NamnE-postTelBefattning
Christoffer Smångs
christoffer.smangs@bilkompaniet.se Dir: 0250-28888
Avd: 0250-28888
Mobil:
Bilvårdsansvarig

Ekonomi / Administration

NamnE-postTelBefattning
Agneta Jansson
agneta.jansson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28806
Avd: 0250-28810
Mobil:
Ekonomi/Kundfakturor
Jonas Estéen
jonas.esteen@bilkompaniet.se Dir: 0250-28801
Avd: 0250-28810
Mobil: 070-3328801
VD
Marie Larsson
marie.larsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28805
Avd: 0250-28810
Mobil:
-
Niclas Estéen
niclas.esteen@bilkompaniet.se Dir: 0250-28804
Avd: 0250-28810
Mobil: 070-3328800
Ekonomichef
Robert Söderberg
robert.soderberg@bilkompaniet.se Dir: 0250-28802
Avd: 0250-28810
Mobil:
Marknadsföring
Ylva Karlsson
ylva.karlsson@bilkompaniet.se Dir: 0250-28807
Avd: 0250-28810
Mobil:
Löneadm. /Leverantörsfakturor

Leksand

Bilförsäljning

NamnE-postTelBefattning
Jan Dahlberg
jan.dahlberg@bilkompaniet.se Dir: 0247-44906
Avd: 0247-44901
Mobil:
Säljare
Tony Delnero
tony.delnero@bilkompaniet.se Dir: 0247-44909
Avd: 0247-44901
Mobil:
Säljare

Verkstad

NamnE-postTelBefattning
Jerker Karlsson
jerker.karlsson@bilkompaniet.se Dir: 0247-44907
Avd: 0247-44902
Mobil:
Verkstadsansvarig/ Kundrelationsansvarig
Kaj Lundkvist
kaj.lundkvist@bilkompaniet.se Dir: 0247-44914
Avd: 0247-44902
Mobil:
Kundmottagare
Patric Niklasson Tärnström
patric@bilkompaniet.se Dir: 0247-44913
Avd: 0247-44902
Mobil:
Personlig Servicetekniker
Peter Tillman
peter.tillman@bilkompaniet.se Dir: 0247-44917
Avd: 0247-44902
Mobil:
Personlig Servicetekniker
Tommy Eriksson
tommy.eriksson@bilkompaniet.se Dir: 0247-44915
Avd: 0247-44902
Mobil:
Personlig Servicetekniker

Bildelar / Hyrbilar

NamnE-postTelBefattning
Mats Pousette
mats.pousette@bilkompaniet.se Dir: 0247-44916
Avd: 0247-44903
Mobil:
Bildelsman
Sven-Olof Estéen
sven-olof.esteen@bilkompaniet.se Dir: 0247-44919
Avd: 0247-44903
Mobil:
Bildelsman

Malung

Bilförsäljning

NamnE-postTelBefattning
Sören Matsson
soren.matsson@bilkompaniet.se Dir: 0280-44506
Avd: 0280-44501
Mobil: 070-3303536
Säljare

Verkstad

NamnE-postTelBefattning
Andreas Andersson
andreas.andersson@bilkompaniet.se Dir: 0280-44518
Avd: 0280-44503
Mobil:
Servicemarknadschef
Sven Kubschok
sven.kubschok@bilkompaniet.se Dir: 0280-44512
Avd: 0280-44502
Mobil:
Personlig Servicetekniker
Tomas Hansson
tomas.hansson@bilkompaniet.se Dir: 0280-44511
Avd: 0280-44502
Mobil:
Personlig Servicetekniker
Victor Algeblad
victor.algeblad@bilkompaniet.se Dir: 0280-44513
Avd: 0280-44502
Mobil:
Personlig Servicetekniker

Bildelar / Hyrbilar

NamnE-postTelBefattning
Anders Lenne
anders.lenne@bilkompaniet.se Dir: 0280-44516
Avd: 0280-44503
Mobil:
Bildelsman

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår